Genel

Neden Su Arıtma Cihazı Almalısınız Ki

YAZI KISA VE ÖZ YAZILDIĞI İÇİN LÜTFEN DİKKATLİCE SONUNA KADAR OKUYUN

Hamileliğin ilk başlama sürecinden itibaren doğan çocuğun bir kaç yıl sonrasına kadar devam eden anne sütüne olan ihtiyacında annelerin içtiği suyun önemine dikkat çekmek istiyoruz. Hamilelik döneminde anne çok sağlıklı beslenmeli, sigara, alkol, kola, cips gibi zararlı besinlerden uzak durmalıdır. Bu besinler içerisinde ki en önemli ve hayati öneme sahip olan içtiği suyun da temiz olması gerekmektedir.

Anne karnında ki bebek annenin yediği ve içtiği tüm gıda ve besinlerden etkilenmektedir. Anne sütü bebek için hem su hemde besin kaynağıdır. Anne sağlığının ve bebeğin sağlığı bu denli önemli ise, peki içtiğiniz sular ne kadar temiz ve hijyenik?

Doktor önerilerine dikkat!

Bazı doktorlar hamilelere yanlarında pet şişe suları taşımalarını ve bol bol içmelerini önermektedir. Fitalat ve BPA içeren su şişesini yanında taşımasını ve bir hamileye su içmesini öneren doktor birikimli, bilgli ve özenli biri olamaz.

BPA ve fitalat İÇERMEYEN suyu nereden temin edebilirsiniz?

BPA denilen madde plastiklerde bulunan kanserojen bir maddedir. Sağlık ve hijyen için cam şişe ve cam damacanalar kullanılmalıdır.

Peki hangi marka sular tercih edilmelidir?

Damacana su satan yüzlerce firmanın sularında mikrop çıktığı sağlık bakanlığı tarafından açıklandı. İşte o firma ve su markalarına şu linkten ulaşabilirsiniz.

Damacana ve pet şişe suları mikroplu ve kanserojen maddeler içeriyor ise,

Köylerimizde ki kaynak suları tarım ilaçları yüzünden arsenik, siyanür ve ölümcül zehirler barındırıyor ise,

Musluklardan klorlu ve florür içeren su akıyor ise,

O zaman içilecek su yok! Peki ne yapmak gerekiyor? Su içmeyelim mi?

Tek çözüm su arıtma cihazları.

Evet tek çözüm su arıtma cihazı, bu kelimeyi işittiğinizde bunun bir ticari amaç için söylendiğini düşüneceksiniz ve bu düşüncenizde ister istemez haklısınız. Bunun nedeni artık esnaflar ve ticaret yapan firmalarda ticaret ahlakı dediğimiz durumun olmamasıdır. Herkes bir ürün satabilmek için bin bir türlü yalanlar ekleyerek süsleyerek bu ürünü satmaya çalışmaktadır. Biz, sizlere verdiğimiz bu bilgileri kaynak ve belgeleri ile vereceğiz. Gerek yazı içerisinde belirli aralıklar ile verilen linklerden gerek yazı bittikten sonra en aşağıda verilen linklerden veyahut bu yazılanların hepsini tek tek araştırarak gerçekleri söylediğimizi kendi gözleriniz ile şahit olacaksınız. Su yıllardan beri kirlenmiş olarak bize ulaşmakta, medyanın gücü ile bize yalanları doğru olarak göstermektedirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir