Genel, Su Arıtma Cihazları

6 ve 7 Aşamalı Filtre Teknolojisi İle Sağlıklı Ve Temiz Su Pro Su Arıtma da

6 ve 7 Aşamalı Filtre Teknolojisi İle Sağlıklı Ve Temiz Su Pro Su Arıtma da

Pro su arıtma cihazlarımızı diğer su arıtma cihazlarından ayıran bazı özelliklere sahiptir. Normal bir su arıtma cihazında 3 veya 4 filtre bulunur. Gelişmiş teknolojoyi kullanılarak üretilen pro su arıtma cihazlarında 6 ve 7 filtre bulunmaktadır. Bu sayede arıtılan suyun daha kaliteli, daha sağlıklı ve daha temiz olmasını sağlar. Bu filtrelerin üretilmesinde ki amaç sağlıklı bir su elde etmek, daha uzun ömürlü bir cihaz ile filtrelerin değişim süresini uzatmaktadır. Sağlığınızı korumak için hayatınızda ki en önemli beslenme zincirinin temelini su oluşturur. Eğer içtiğiniz sular kalitesiz, mikrop ve klor içeriyorsa birçok hastalık ve zayıf bir bağışıklığınız olacaktır. Bu sebepten dolayı seçtiğiniz su arıtma cihazlarının kalitesini araştırınız. Ürünlerimiz orjinal amerikan malıdır.

6-7-asamali-filtreli-su-aritma-cihazlari-tavsiye

Cihazların Kalite Onayları

Cihazlarımız FDA, NSF ve Water Qulaity onaylarına sahiptir. Bu onayların önemi, uluslararası kuruluşlar tarafından bağımsız olarak, hileden uzak tamamen şeffaf ve yüzlerce uzman tarafından verilmesidir.

Bu cihazlarda kullanılan ham maddeler sağlığa zararlı hiç bir madde kullanılmamaktadır.
Dünyanın en kaliteli filtrelerini Amerika üretmektedir. Reserve Osmosis Membran filtre kullanılan su arıtma cihazlarından elde edilen arıtılmış suyu gönül rahatlığı ile ailece içebilirsiniz.

Bu cihazlar, her su arıtma cihazında olması gereken 5 aşamalı filtreye ek olarak Mineral, Alkalin ve Detox filtreleri içermektedir.
Bu cihazlar yüksek oranda mineral ve sağlığınız için gerekli olan ph değerlerini sağlar.
Tezgah altı ve tezgah üstü modelleri ile yer kısıtlılığı sorunlarını ortadan kaldırır ve kullanım kolaylığı sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir